Wideomarketing – buduj społeczność, przyciągaj klientów - szkolenie 23.06.2022

 

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie oraz Google i Polski Fundusz Rozwoju i OChK
zapraszają na bezpłatne szkolenie online w ramach programu Firmy Jutra

Wideomarketing – buduj społeczność, przyciągaj klientów.

23 czerwca 2022 roku, godz. 14.00-15.00
prowadzone za pomocą Google Meet.

W trakcie szkolenia dowiesz się jak w prosty sposób tworzyć treści wideo do internetu - na stronę internetową oraz social media. Wyjaśnimy jakie są najlepsze praktyki i zasady dotyczące tworzenia treści wideo, a także na co należy zwrócić uwagę, aby tworzone przez nas materiały pozostały dobrej jakości i równocześnie przyciągały uwagę odbiorców. Omówimy wymagania techniczne, dajemy praktyczne wskazówki oraz zaprezentujemy przydatne narzędzia.

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie dla przedsiębiorców i osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą, dzięki któremu dowiesz się, w jaki sposób tworzyć materiały wideo na stronę internetową oraz kanały społecznościowe.

Co zyskujesz?

W trakcie spotkania doradca Google z programu Firmy Jutra koncentruje się na praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomagają tworzyć unikalne, wartościowe i skuteczne materiały wideo do internetu.  Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników, może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych.

Spotkanie poprowadzi Ewa Wójcik - doradca Google w programie Firmy Jutra. Doradca Google w programie Firmy Jutra. Entuzjastka szeroko pojętego marketingu internetowego i budowania zyskownych biznesów w sieci. Szczególnie interesuje się tematyką budowania i optymalizacji stron internetowych, pozycjonowaniem, content marketingiem oraz tworzeniem skutecznych kampanii reklamowych Google Ads. Na co dzień pomaga przedsiębiorcom w zakresie wykorzystania narzędzi marketingu online w celu zwiększania sprzedaży i budowania silnego wizerunku marki. Prywatnie kocha sport, podróże i ludzi z ironicznym poczuciem humoru.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Przed spotkaniem otrzymacie Państwo link, za pomocą którego będzie można połączyć się ze spotkaniem.

Ważne! Aby Państwa zgłoszenie zostało przyjęte, należy podpisać zgłoszenie wraz z klauzulą informacyjną. Podpisany dokument w formie skanu bądź zdjęcia należy odesłać na adres e-mail: biuro@owp.koscian.net.

Więcej informacji pod nr tel. 65 512 77 83 i 797 508 207.

Ośrodek Wspierania
Przedsiębiorczości w Kościanie

reklama
PUP
SFPK
WARP
Agencja Rozwoju Regionalnego
OCWP
KIDP
Polska Fundacja Przedsiębiorczości
Fundusz rozwoju i promocji
US
Centrum PISOP