Nasi eksperci

DYŻURY EKSPERTÓW - bezpłatne indywidualne konsultacje w ramach akcji "Poniedziałki z ekspertem"

NASI EKSPERCI:

Anna Szczepaniak - specjalista ds. Funduszy Europejskich,  konsultantka z Punktu Informacyjnego FE w Lesznie, z którą można porozmawiać o programach i projektach, sprawdzić harmonogramy naborów wniosków oraz zasięgnąć informacji dotyczących pomocy ze środków unijnych.

Magdalena Kuczma - specjalista ds. Funduszy Europejskich, konsultantka z Punktu Informacyjnego FE w Lesznie, z którą można porozmawiać o programach i projektach, sprawdzić harmonogramy naborów wniosków oraz zasięgnąć informacji dotyczących pomocy ze środków unijnych.

Paulina Wawrzyniak - specjalista ds. Funduszy Europejskich, konsultantka z Punktu Informacyjnego FE w Lesznie, z którą można porozmawiać o programach i projektach, sprawdzić harmonogramy naborów wniosków oraz zasięgnąć informacji dotyczących pomocy ze środków unijnych.

Karolina Maj - doradca Google Internetowych Rewolucji, kreatywny lider z dużą dozą empatii, determinacji i pozytywnego nastawienia. Podczas konsultacji z Panią Karoliną przejdziemy przez listę kroków, które pomogą w podjęciu decyzji eksportowych. Wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytanie - gdzie i od czego zacząć? Pomożemy również w przygotowaniu planu wejścia firmy na nowe rynki. Przyjdź i zobacz również jak internet pomoże Ci dotrzeć do nowych klientów i komunikować się z obecnymi. Dowiesz się jak dotrzeć do potencjalnych klientów w okolicy i jak zaprezentować swoją ofertę na wizytówce firmy w Google. Google Internetowe Rewolucje to bezpłatny projekt, skierowany do małych i średnich firm. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego wsparcia i doświadczenia naszego doradcy Karoliny Maj. Doradca przeanalizuje potrzeby Twojej firmy i przygotuje dla niego plan działania, który pomoże rozwinąć firmę w sieci.

Wojciech Dominiak - adwokat z Adwokackiej Spółki MSM Malczewski Stoczczak i Partnerzy z Leszna specjalizującej się w sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Podczas spotkań konsultant udziela bezpłatnych porad prawnych przedsiębiorcom oraz osobom, które zamierzają założyć działalność gospodarczą.

Łukasz Nowak - adwokat, doradca podatkowy z Adwokackiej Spółki MSM Malczewski Stoczczak i Partnerzy z Leszna specjalizującej się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych w zakresie prawa korporacyjnego, gospodarczego, pracy i podatkowego. Posiada praktyczne doświadczenie w postępowaniach w reprezentacji klientów w sprawach przeciwko bankom. 

Jakub Grzelka - trener biznesu, młody przedsiębiorca, właściciel firmy Storage Business Services w Kościanie, promotor tworzenia startup’ów oraz zakładania działalności gospodarczej, dzielący się wiedzą z zakresu tworzenia, promowania i wsparcia pierwszych przedsięwzięć biznesowych. Uczestnik kursu trenerskiego Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET. Z Panem Jakubem można przeanalizować swój pomysł, porozmawiać o procedurach dotyczących zakładania własnej działalności, analizie rynku, marketingu i wielu innych ciekawych tematach związanych ze startem w biznesie.

Jerzy Szyguła - doradca podatkowy z Biura Rachunkowego Szyguła w Kościanie. Pan Jerzy konsultuje w zakresie porad podatkowych dla rozpoczynających działalność w ramach akcji "START BIZNES" organizowanej przez KIDP. Wspomaga cennymi radami osoby, które zamierzają rozpocząć działalność gospodarczą, omawia zagadnienia związane z finansami, podatkami oraz składkami na ZUS.

Izabela Kaczmarek - doradca podatkowy z Biura Rachunkowego Abacus S.C. w Kościanie. Pani Iza również konsultuje w zakresie porad podatkowych dla rozpoczynających działalność w ramach akcji "START BIZNES" organizowanej przez KIDP. Wspomaga cennymi radami osoby, które zamierzają rozpocząć działalność gospodarczą, omawia zagadnienia związane z finansami, podatkami oraz składkami na ZUS.

Hanna Szura - doradca podatkowy, konsultuje w zakresie porad podatkowych dla rozpoczynających działalność w ramach akcji "START BIZNES" organizowanej przez KIDP. Wspomaga cennymi radami osoby, które zamierzają rozpocząć działalność gospodarczą, omawia zagadnienia związane z finansami, podatkami oraz składkami na ZUS.
Aleksandra Mikołajczyk - Tomczak - marketing manager, konsultant, zajmuje się doradztwem marketingowym oraz prowadzeniem szkoleń z marketingu oraz social media. Od 10 lat zajmuje się obsługą zarówno korporacji, jak i firm z sektora MŚP. 
   
reklama
PUP
SFPK
WARP
Fundusz rozwoju i promocji
US
Centrum PISOP
Wielkopolski Instytut Jakości
Agencja Rozwoju Regionalnego
OCWP
KIDP