Wideomarketing – buduj społeczność, przyciągaj klientów - szkolenie 19.07.2023

Bezpłatne szkolenie online w ramach programu Firmy Jutra

 

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie oraz Google, Polski Fundusz Rozwoju i Operator Chmury Krajowej
zapraszają na bezpłatne szkolenie w ramach programu Firmy Jutra

Wideomarketing – buduj społeczność, przyciągaj klientów

19 lipca 2023 roku, godz. 11:00-12:30
prowadzone za pomocą Google Meet.

W trakcie szkolenia dowiesz się jak w prosty sposób tworzyć treści wideo do internetu - na stronę internetową oraz social media. Wyjaśnimy jakie są najlepsze praktyki i zasady dotyczące tworzenia treści wideo, a także na co należy zwrócić uwagę, aby tworzone przez nas materiały pozostały dobrej jakości i równocześnie przyciągały uwagę odbiorców. Omówimy wymagania techniczne, dajemy praktyczne wskazówki oraz zaprezentujemy przydatne narzędzia.

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie dla przedsiębiorców i osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą , dzięki któremu dowiesz się, w jaki sposób tworzyć materiały wideo na stronę internetową oraz kanały społecznościowe.

Co zyskujesz?

W trakcie spotkania doradca Google z programu Firmy Jutra koncentruje się na praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomagają tworzyć unikalne, wartościowe i skuteczne materiały wideo do internetu. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników, może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych.

Spotkanie poprowadzi Mateusz Adamiak. Doradca Google w programie Firmy Jutra. Od ponad 6 lat związany z digital marketingiem. Swoje doświadczenia zdobywał m.in. w: projekcie Google Internetowe Rewolucje, obecnie jako doradca programu Firmy Jutra. Pracował również w mass mediach (Grupa Onet, Telewizja Polska, Gazeta Wyborcza), a także we współpracy z uczelniami wyższymi oraz w agencjach marketingowych (digitalk). Specjalizuje się m.in.: w kampaniach reklamowych Google Ads, a także planowaniu strategii marketingowych oraz w analizie witryn pod kątem User Interface/User Experience, SEO i SEM; działań w zakresie content marketingu; rozwoju social mediów (Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn, Pinterest, Twitter).
   

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Link do wydarzenia zostanie przesłany na podany przez Państwa e-mail w formularzu zgłoszeniowym.

Ważne! Aby Państwa zgłoszenie zostało przyjęte, należy podpisać zgłoszenie wraz z klauzulą informacyjną. Podpisany dokument w formie skanu bądź zdjęcia należy odesłać na adres e-mail: biuro@owp.koscian.net.

Więcej informacji pod nr tel. 65 512 77 83 i 797 508 207.

Ośrodek Wspierania
Przedsiębiorczości w Kościanie

PARTNERZY
PUP
SFPK
WARP
Agencja Rozwoju Regionalnego
OCWP
KIDP
Polska Fundacja Przedsiębiorczości
Fundusz rozwoju i promocji
US
Centrum PISOP
K-SSSE