Warsztaty z Rozwijalni MÓZGU 24.04.2018

Drodzy Klienci!!!

Serdecznie zapraszamy na warsztaty z Rozwijalni MÓZGU, na których zajmiemy się treningiem twórczego myślenia. Nie ważne ile masz lat, czym się zajmujesz, czy gdzie pracujesz. Jeśli czujesz, że czas zmienić coś w swoim życiu, przyjdź na warsztaty!

Program przewiduje wiedzę teoretyczną oraz ćwiczenia z zakresu treningu umysłu obejmujący koncentrację, kreatywność, pamięć, spostrzegawczość, słownictwo i sposoby myślenia.

24 kwietnia 2018 roku
w godzinach od 16:00 do 20:00
w siedzibie Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie przy ul. Dworcowej 1 (budynek Dworca PKP, 1 piętro).

Inwestycja w siebie to 123,00 zł brutto/os (kwota obejmuje spotkanie 4 godziny, + herbata/kawa + ciasteczka + materiały do pracy).

Warsztat organizowany jest przy współpracy z firmą DANKA (www.danka.pl, www.danka.edu.pl).

Pani Danuta Brzezińska - Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na UAM w Poznaniu, dyplomowany Coach i Certyfikowany Doradca Zawodowy. Jest zwolenniczką powiedzenia, że: "Nie ma rzeczy niemożliwych". Specjalizuje się w Life Coachingu, który koncentruje się wokół obszarów życia prywatnego i osobistego, oraz small business. Jej pasje to rozwój duchowy i podróże. W swojej pracy wykorzystuje łatwość nawiązywania kontaktów, poczucie humoru i pozytywne nastawienie do otaczającego nas świata.W relacjach z klientem jest bezstronna, ma odwagę mówić prawdę i pytać o rzeczy trudne. Pracuje z ludźmi nad ich samodoskonaleniem, ich problemami i umiejętnościami. Stosuje uznane metody, takie jak: GROW, SPACE, SMART, EXACT, ACER i wiele innych.

Zgłoszenia należy przesłać najpóźniej do dnia 20 kwietnia 2018 roku do godz. 15:00 na załączonym formularzu zgłoszeniowym na adres e-mail: biuro@owp.koscian.net lub kontaktować się pod numerem telefonu 65 512 77 83. Liczy się kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona.

Wpłatę należy dokonywać po otrzymaniu mailowego potwierdzenia o zakwalifikowaniu się do udziału w warsztatach, które zostanie do Państwa przesłane przez koordynatora warsztatów.

Warsztaty to Twoja szansa na rozwój! Czekamy na Twoje zgłoszenie! Już teraz zarezerwuj sobie miejsce!

Fantastyczna atmosfera gwarantowana.

Sylwia Waszak
pracownik Ośrodka Wspierania
Przedsiębiorczości w Kościanie

reklama