Warsztaty "Z NAMI ZAPLANUJ NOWY ROK!" 18.12.2018

Szanowny Kliencie!!!

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami. Przed nami nowy rok – kolejne dwanaście miesięcy, wyznaczania nowych celów, wcielania w życie nowych pomysłów itd. Zaplanuj go dobrze, a zdecydowanie ułatwisz sobie pracę i życie! Proces planowania jest niezwykle ważny i dlatego warto przeprowadzić go zawczasu.

To ostatnie w tym roku warsztaty. Właśnie u nas spojrzysz na swoje życie z szerszej perspektywy, na chwilę zwolnisz, zastanowisz się nad tym, co jest dla Ciebie najważniejsze. To idealny moment na planowanie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych 18 grudnia 2018r., w godz. 16:00-20:00 do siedziby Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie.

„Z nami zaplanuj nowy rok!” 

Ten warsztat pomoże Ci wydobyć siłę i moc, którą masz w sobie, aby zrealizować swoje cele i uzyskać to,
czego chcesz od życia zawodowego i osobistego.

Prowadząca warsztaty: Pani Danuta Brzezińska - dyplomowany Coach i Certyfikowany Doradca Zawodowy. W swojej pracy wykorzystuje łatwość nawiązywania kontaktów, poczucie humoru i pozytywne nastawienie do otaczającego nas świata. W relacjach z klientem jest bezstronna, ma odwagę mówić prawdę i pytać o rzeczy trudne. Pracuje z ludźmi nad ich samodoskonaleniem, ich problemami i umiejętnościami.

Wcześniejsze zgłoszenie jest warunkiem koniecznym uczestniczenia w warsztatach.

Zgłoszenia należy przesłać najpóźniej do dnia 14 grudnia 2018 roku do godz. 15:00 na załączonym formularzu zgłoszeniowym na adres e-mail: biuro@owp.koscian.net lub kontaktować się pod numerem telefonu 65 512 77 83 / 797 508 207.

Koszt szkolenia 123,00 zł brutto/os.

Wpłatę należy dokonywać po otrzymaniu mailowego potwierdzenia o zakwalifikowaniu się do udziału w warsztatach, które zostanie do Państwa przesłane przez koordynatora warsztatów.

Czekamy na Twoje zgłoszenie! Już teraz zarezerwuj miejsce!

Sylwia Waszak
pracownik Ośrodka Wspierania
Przedsiębiorczości w Kościanie

reklama