Warsztaty "Racjonalne gospodarowanie czasem" 27.02.2018

Drodzy Państwo!!!

Zarządzanie czasem jest elementem naszego codziennego życia, który każdy powinien opanować. Praca także wymaga od nas właściwej organizacji i planowania. Przy dzisiejszym tempie życia, rzadko kiedy zdarzają się przypadki, w których mielibyśmy wystarczająco dużo czasu na wykonanie wszystkich naszych obowiązków. Wprowadzając w życie proste, ułatwiające pracę zasady możemy choć w niewielkim stopniu zmienić nasze postrzeganie utartych procesów i schematów. Dlatego serdecznie zapraszamy na warsztaty „Racjonalne gospodarowanie czasem”.                         

Dzięki szkoleniu uczestnicy zwiększą efektywność swoich działań oraz nauczą się racjonalnie gospodarować czasem. Nieprawidłowe wykorzystanie możliwości czy planowanie (lub jego brak) osłabia efektywność. Aby skutecznie zarządzać sobą w czasie warto poznać efektywne techniki i przede wszystkim zadawać sobie pytania o priorytety.

PROGRAM  WARSZTATÓW

1.      Wprowadzenie do tematyki zarządzania czasem.

2.      Zarządzanie własnym czasem:

- diagnozowanie tzw. złodziei czasu,

- sposoby radzenia sobie z największymi złodziejami czasu,

- matryca Eisenhowera – priorytetyzacja w kontekście szybkości i wagi działań.

3.      Organizowanie i sporządzanie planów:

- wyznaczanie celów: (bieżący, krótko-, średnio- i długoterminowy),

- codzienne planowanie,

- zadaniowa analiza ABC,

- zasada Pareto 80/20 – czyli jak nie napracować się, żeby zapracować,

- reguła 60/20/20.

Uczestnikiem może być każdy, kto chce skutecznie zarządzać sobą w czasie.

Metoda pracy: 80% ćwiczenia i 20% wykład.

Termin: 27 lutego 2018 roku, w godz. 16:00-20:00.

Miejsce: siedziba Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie przy ul. Dworcowej 1 (budynek Dworca PKP, 1 piętro).

Prowadząca: Pani Danuta Brzezińska- dyplomowany Coach i Certyfikowany Doradca Zawodowy.W swojej pracy wykorzystuje łatwość nawiązywania kontaktów, poczucie humoru i pozytywne nastawienie do otaczającego nas świata. W relacjach z klientem jest bezstronna, ma odwagę mówić prawdę i pytać o rzeczy trudne. Pracuje z ludźmi nad ich samodoskonaleniem, ich problemami i umiejętnościami.

Udział w warsztatach jest płatny. Koszt udziału to 123,00 zł brutto/os. Zapewniamy 4 godziny zajęć, materiały do pracy oraz poczęstunek.

Zgłoszenia należy przesłać najpóźniej do dnia 23 lutego 2018 roku do godz. 15:00 na załączonym formularzu zgłoszeniowym na adres e-mail: biuro@owp.koscian.net lub kontaktować się pod numerem telefonu 65 512 77 83. Liczy się kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona.

Wpłaty należy dokonywać po otrzymaniu mailowego potwierdzenia o zakwalifikowaniu się do udziału w warsztatach, które zostanie do Państwa przesłane przez koordynatora warsztatów.

Jeżeli chcesz lepiej organizować swój czas, to ten warsztat jest dla Ciebie.

Czekamy na Twoje zgłoszenie! Fantastyczna atmosfera gwarantowana.

Sylwia Waszak
pracownik Ośrodka Wspierania
Przedsiębiorczości w Kościanie

 

reklama