Warsztaty "EFEKTYWNA KOMUNIKACJA Z OTOCZENIEM" 30.10.2018

Pracodawco, jeżeli w firmie narastają konflikty związane z błędami komunikacyjnymi, skieruj swoich pracowników do nas!

Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność zaprosić na warsztaty wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza osoby, które poprzez efektywną komunikację chcą zwiększyć własną skuteczność w przekazywaniu informacji oraz słuchaniu innych, aby jak najbardziej efektywnie realizować zadania wymagające współpracy z ludźmi.

EFEKTYWNA KOMUNIKACJA Z OTOCZENIEM

30 października 2018 roku
w godzinach od 16:00 do 20:00

w siedzibie Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie, ul. Dworcowa 1 (budynek Dworca PKP, 1 piętro).

Skuteczna komunikacja interpersonalna jest to umiejętność przydatna zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Warsztat będzie elementem zapobiegania konfliktom. Pracownicy poznają wiele trików, które warto wykorzystywać w życiu. Współpracownicy, którzy potrafią ze sobą rozmawiać tworzą zgrany zespół i chętniej przychodzą do pracy. Skuteczne porozumiewanie się jest zatem kluczem do sukcesu.

Zajęcia mają charakter warsztatowy i dzięki nim:

- nauczysz się, w jaki sposób komunikować, aby być zrozumianym,

- otrzymasz narzędzia umożliwiające efektywną komunikację z innymi ludźmi,

- poznasz bariery komunikacyjne i ich wpływ na przekazywaną treść,

- dowiesz się jakie są zasady efektywnego słuchania,

- poznasz metody na precyzowanie komunikatów, a także na oddzielanie faktów od interpretacji.

Współpraca z firmą DANKA (www.danka.pl, www.danka.edu.pl). Warsztaty poprowadzi Pani Danuta Brzezińska – coach/jobcoach/trener umiejętności miękkich.

Na zgłoszenia czekamy do 26 października 2018 roku do godz. 15:00. Załączony formularz zgłoszeniowym należy przesłać na adres e-mail: biuro@owp.koscian.net. Więcej informacji uzyskacie Państwo pod numerem telefonu 65 512 77 83 / 797 508 207.

Tylko u nas!!! Koszt warsztatu to jedyne 123,00 zł brutto/os. (kwota obejmuje spotkanie 4 godziny, + herbata/kawa + ciasteczka + materiały do pracy).

Wpłaty należy dokonywać po otrzymaniu mailowego potwierdzenia o zakwalifikowaniu się do udziału w warsztatach, które zostanie do Państwa przesłane przez koordynatora.

Sylwia Waszak
pracownik Ośrodka Wspierania
Przedsiębiorczości w Kościanie

 

reklama