Tematy szkoleń w ramach programu Firmy Jutra 2022

Cykl szkoleń realizowanych w ramach programu Firmy Jutra skierowany do każdej mikro, małej i średniej firmy w Polsce. Rozwój firm w zakresie wykorzystania rozwiązań chmurowych oraz sprzedaży przez Internet.

 

Szanowni Klienci

Przedstawiamy kolejny cykl BEZPŁATNYCH szkoleń w ramach programu Firmy Jutra organizowanych przez Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie przy współpracy z Google i Polskim Funduszem Rozwoju w partnerstwie strategicznym z Operatorem Chmury Krajowej.

W szybko zmieniającej się rzeczywistości poszukujemy sprawnych i ułatwiających rozwój firmy rozwiązań. Jeśli szukasz wygodnego sposobu na usprawnienie pracy z zespołem i klientami, chcesz mieć profesjonalną skrzynkę mailową, a także zabezpieczone dane firmowe, planujesz rozwinąć swój biznes wykorzystując moc obliczeniową chmury, zapisz się na bezpłatne szkolenie prowadzone przez doświadczonego doradcę Google.

Data  Godzina  Moduł  Tematyka
24.02.2022 14:00 I

Jak wykorzystać chmurę w Twojej firmie? Wprowadzenie do rozwiązań chmurowych dla biznesu.

W trakcie szkolenia dowiesz się:

 • czym jest chmura i jakie możliwości stwarza;
 • z jakich usług w chmurze warto skorzystać;
 • jak możesz wykorzystać podstawowy pakiet narzędzi biurowych do rozwoju swojego biznesu oraz optymalizacji kosztów w firmie;
 • a także gdzie szukać dalszego wsparcia i rozwiązań.

Szkolenie dla przedsiębiorców i osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą, dzięki któremu dowiesz się, jak w pełni wykorzystać potencjał nowych technologii i chmury do rozwoju swojej firmy.

24.03.2022 14:00 II

Komunikacja, tworzenie treści i współpraca w zespołach - Organizacja pracy w chmurze.
- Warsztaty praktyczne cz. 1

W trakcie warsztatów nauczysz się:

 • co to właściwie jest Google Workspace i jak działa;
 • jakie przydatne funkcje skrywa poczta Gmail i jak je zastosować;
 • jak wykorzystać Kalendarz Google do współpracy z zespołem i klientami;
 • jak wykorzystać Dysk Google do bezpiecznego przechowywania plików.

Warsztaty dla przedsiębiorców i osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą, dzięki któremu dowiesz się, jak podstawowy pakiet narzędzi biurowych Google pomoże Ci rozwinąć biznes, a także zwiększyć efektywność i obniżyć koszty.

05.05.2022 14:00 III

Komunikacja, tworzenie treści i współpraca w zespołach - Organizacja pracy w chmurze.
- Warsztaty praktyczne cz. 2

W trakcie warsztatów nauczysz się:

 • co to właściwie jest Google Workspace i jak działa;
 • współpracować z zespołem na Dokumentach Google;
 • jakie są najczęściej wykorzystywane funkcje w Arkuszach Google;
 • jak przygotować prostą ankietę z wykorzystaniem Formularzy Google.

Warsztaty dla przedsiębiorców i osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą, dzięki któremu dowiesz się, jak podstawowy pakiet narzędzi biurowych Google pomoże Ci rozwinąć biznes, a także zwiększyć efektywność i obniżyć koszty.

23.06.2022 14:00 IV

Wideomarketing – buduj społeczność, przyciągaj klientów.

W trakcie którego dowiesz się, jak w prosty sposób tworzyć treści wideo do internetu - na stronę internetową oraz social media. Wyjaśnimy jakie są najlepsze praktyki i zasady dotyczące tworzenia treści wideo, a także na co należy zwrócić uwagę, aby tworzone przez nas materiały pozostały dobrej jakości i równocześnie przyciągały uwagę odbiorców. Omówimy wymagania techniczne, dajemy praktyczne wskazówki oraz zaprezentujemy przydatne narzędzia.

Szkolenie dla przedsiębiorców i osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą, dzięki któremu dowiesz się, w jaki sposób tworzyć materiały wideo na stronę internetową oraz kanały społecznościowe.

21.07.2022 14:00 V

Webwriting - jak pisać do internetu aby klienci chcieli czytać i kupować?

 

25.08.2022 14:00 VI

Jak pozyskać klientów do sklepu internetowego? Dobre praktyki i narzędzia.

 

       

Co zyskujesz?

W trakcie spotkania doradca Google z programu Firmy Jutra koncentruje się na wytłumaczeniu podstawowych pojęć oraz praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomogą w pełni wykorzystać potencjał chmury w twojej firmie. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników może:

 • skorzystać z indywidualnej konsultacji dotyczącej wdrożenia i wykorzystania chmury w twojej firmie;
 • otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych.

Chmura to już nie tylko abstrakcyjne pojęcie związane z IT, ale realna szansa na rozwój twojej firmy w świecie błyskawicznych zmian i transformacji technologicznej. 

Prelegenci:  
Kamila Gąsior - trener marketingu, doradca Google w programie Firmy Jutra. Zajmuje się szeroko pojętym marketingiem internetowym. Prowadzi w tym zakresie szkolenia, warsztaty oraz konsultacje indywidualne dla przedsiębiorców. Przez 4 lata wspierała polskich przedsiębiorców, jako doradca w projekcie Google Internetowe Rewolucje. Bogate doświadczenie zdobyła również na swoich poprzednich stanowiskach w agencjach marketingowych - m.in. w działach SoMe, PR, czy w dziale eventowym. Absolwentka szkoły performance marketingu Marketing Masters. Dzięki swojej pasji i zamiłowaniu do pracy z ludźmi pomaga małym i średnim przedsiębiorcom w tworzeniu strategii marketingowych a także doradza w zakresie narzędzi marketingu online. Obecnie doradczyni w programie Firmy Jutra.
Jakub Machała - doradca Google w programie Firmy Jutra. Na co dzień wspiera małe i średnie przedsiębiorstwa w ramach marketingu internetowego. Buduje strategie działań, szkoli, doradza i pomaga im szerzej zaistnieć zarówno na rynkach lokalnych, jak i zagranicznych. Miłośnik nowych technologii, który pamięta jeszcze czasy kaset magnetofonowych. Lubi dobrą muzykę, dobrą literaturę i dobrych ludzi.
Agnieszka Kapusta - doradca Google w programie Firmy Jutra. Z marketingiem internetowym związana od 2012 r. Zajmuje się opracowaniem strategii działań promocyjnych w internecie oraz analizą ich efektów. Doświadczenie zdobywała w agencji interaktywnej, a następnie jako freelancer współpracowała z markami z tak różnych branż jak beauty, nieruchomości czy przemysł. Głęboko wierzy, że analityka i odpowiednie dobrane kanały komunikacji to więcej niż połowa sukcesu.
   

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zachęcamy oczywiście do jak najszybszego zarejestrowania się.

Godzinne szkolenia online prowadzone za pomocą Google Meet. Do każdego spotkania otrzymacie Państwo osobny link, za pomocą którego będzie można połączyć się ze spotkaniem.

Ważne! Aby Państwa zgłoszenie zostało przyjęte, należy podpisać zgłoszenie wraz z klauzulą informacyjną. Podpisany dokument w formie skanu bądź zdjęcia należy odesłać na adres e-mail: biuro@owp.koscian.net.

Więcej informacji pod nr tel. 65 512 77 83 i 797 508 207. 

Ośrodek Wspierania
Przedsiębiorczości w Kościanie

reklama
PUP
SFPK
WARP
Fundusz rozwoju i promocji
US
Centrum PISOP
Wielkopolski Instytut Jakości
Agencja Rozwoju Regionalnego
OCWP
KIDP