Strona mobilna - 11 elementów ważnych dla e-commerce - 25.01.2022

Cykl szkoleń realizowanych w ramach programu Firmy Jutra skierowany do każdej mikro, małej i średniej firmy w Polsce, która planuje rozwinąć lub rozpocząć sprzedaż w Internecie.

Pandemia koronawirusa boleśnie dotknęła wiele osób i przedsiębiorstw. Jednocześnie przyspieszyła transformację cyfrową przesuwając klientów do Internetu, tworząc zapotrzebowanie na nowe produkty, usługi i rozwijając popyt na sprzedaż i działalność online. Działalność w Internecie stała się dla firm szansą na przetrwanie kryzysu, utrzymanie miejsc pracy i rozwój działalności. Wiele firm rozpoczęło gwałtowną cyfrową rewolucję, w której potrzebują szybkiego kompleksowego wsparcia. Główną barierą dla większości firm, które już zaczęły działalność w Internecie, bądź dopiero ją planują, jest brak wiedzy, umiejętności i narzędzi. Przedsiębiorcy chcą działać, uczyć się i wprowadzać zmiany, ale potrzebują przewodnika, który zrozumie ich indywidualne potrzeby i pokaże jak szybko zacząć działać we właściwym kierunku. Aby odpowiedzieć na powyższe potrzeby, Google wspólnie z Polskim Funduszem Rozwoju i Operatorem Chmury Krajowej uruchomił program szkoleniowo - rozwojowy Firmy Jutra.

        

Szanowni Klienci  

kontynuujemy BEZPŁATNE szkolenia w ramach programu Firmy Jutra organizowane przez Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie przy współpracy z Google i Polskim Funduszem Rozwoju w partnerstwie strategicznym z Operatorem Chmury Krajowej.

Strona mobilna - 11 elementów ważnych dla e-commerce 

25 stycznia 2022 roku, godz. 11:00

Coraz więcej twoich potencjalnych klientów korzysta z internetu używając w tym celu smartfona, dlatego też bardzo ważne jest, aby wyjść tym użytkownikom naprzeciw.

W trakcie webinaru realizowanego w ramach programu Firmy Jutra, dowiesz się:

  • jakie elementy musisz zadbać na stronie, aby zrobić dobre wrażenie na użytkowniku;
  • jak korzystać z analityki, aby zacząć sprzedawać więcej.

Dodatkowo opowiemy o:

  • testach UX;
  • szybkości ładowania strony - dlaczego jest ważna i jak ją mierzyć;
  • jak zadbać o elementy strony aby usprawnić działanie strony;
  • narzędziach i skryptach, które pomogą Ci usprawnić stronę mobilną;
  • gdzie szukać wsparcia w ramach programu Google i PFR - Firmy Jutra.

W trakcie spotkania eksperci z Firm Jutra koncentrują się na praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomogą rozwinąć sprzedaż za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników, może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych. Zapisz się!

 

  Spotkania poprowadzi Sebastian Skórski - początki jego działań w Internecie to rok 2000. Jako nastolatek prowadził bloga, potem portal muzyczny w sieci. Jego zainteresowania to strony internetowe WordPress oraz marketing internetowy - chętnie dzieli się swoją wiedzą prowadząc szkolenia i webinary. Od 2017 roku związany programami edukacyjnymi Google, obecnie doradca w programie Firmy Jutra. 
   

Szkolenia 60 minutowe, prowadzone online za pomocą Google Meet. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie załączonego formularza zgłoszeniowego pod adresem biuro@owp.koscian.net.

Więcej informacji pod nr tel. 65 512 77 83 i 797 508 207. 

Ośrodek Wspierania
Przedsiębiorczości w Kościanie

reklama
PUP
SFPK
WARP
Fundusz rozwoju i promocji
US
Centrum PISOP
Wielkopolski Instytut Jakości
Agencja Rozwoju Regionalnego
OCWP
KIDP