O najciekawszych pomysłach biznesowych...

Dostrzeżenie finalistów konkursu „Biznes z przyszłością – Mój Pierwszy Startup” 2019

Niezmiernie miło nam poinformować, że pomysły finalistów konkursu „Biznes z przyszłością – Mój Pierwszy Startup”, który Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie realizowało wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Kościanie, Powiatowym Urzędem Pracy w Kościanie i Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie zostały dostrzeżone na szerszym forum.

Informacja o ubiegłorocznej edycji konkursu oraz najciekawszych pomysłach biznesowych jego uczestników, ukazała się na stronie MamStartup.pl (można o tym przeczytać tutaj).

W najbliższym czasie na portalu będzie można również przeczytać wywiady z Anną Tomaszyk, Aleksandrą Nowak i Oskarem Kościańskim -  autorami wybranych projektów.

Ponadto kościańscy startupowcy zostali zaproszeni do złożenia akcesu w TeenCrunch - unikalnym projekcie skierowanym do polskiej młodzieży, którego zadaniem jest promowanie przedsiębiorczości wśród licealistów. Liczy się w nim przede wszystkim pomysł na biznes.

Zespoły, które zakwalifikują się do TeenCrunch wezmą udział w cyklu nieodpłatnych warsztatów edukacyjnych ze specjalistami w poszczególnych dziedzinach połączonych z indywidualnym mentoringiem.

To wielka szansa dla uczniów na urzeczywistnienie biznesowych marzeń!

Wywiad z Oskarem, który pracuje nad aplikacją mobilną do inwestowania w ludzi.

Wywiad z Aleksandrą, opracowała projekt aplikacji dla piłkarzy i trenerów.

Wywiad z Anną, zaprojektowała aplikację do umawiania wizyt lekarskich i weryfikacji lekarzy.

Wspólnie z trenerem biznesu Jakubem Grzelką wspieramy poczynania młodych kościaniaków. Cieszymy się, że nasz konkurs nie tylko stał się dla nich  inspiracją, ale także otworzył drogę do realizacji pomysłów.

Trzymamy kciuki!

Ośrodek Wspierania
Przedsiębiorczości w Kościanie

reklama