KONKURS UWAGA! Wydłużamy TERMINY i zapraszamy uczniów WSZYSTKICH KLAS!

Szanowni Państwo, droga Młodzieży

Wsłuchując się w głosy płynące do nas zarówno od uczniów jak i nauczycieli Kapituła konkursu „Biznes z Przyszłością” postanowiła przychylić się do próśb i rozszerzyć grono uczestników o młodzież ze wszystkich klas szkół ponadpodstawowych zamieszkujących lub uczących się na terenie Powiatu Kościańskiego!*

W związku z tym zmieniony zostaje również harmonogram konkursu. Najważniejsze terminy, o których warto pamiętać:

16-20.10.2023 r. – Weź udział w warsztatach z wypełniania biznesplanu stacjonarnie w szkołach (o terminy warsztatów w Twojej szkole pytaj w sekretariacie lub dzwoń do nas tel. 797 508 207) lub online 20.10.2023 r. godz. 17 (link do spotkania znajdziecie na stronie www.owp.koscian.net w zakładce Konkurs) – to nie jest obowiązkowe, ale na pewno ułatwi Wam przygotowanie projektu!

26-27.10.2023 r. – Skorzystaj z indywidualnych konsultacji z trenerem biznesu. Wyślij swój projekt wniosku pod adresem konkursbiznes@gmail.com. Zwrotnie otrzymasz cenne wskazówki, które pomogą w przygotowaniu lepszego wniosku. Nie musisz, ale warto!

30-31.10.2023 r. – Prześlij swoją pracę konkursową wraz z kompletem załączników w formie plików pdf pod adresem biuro@owp.koscian.net . W temacie wpisz „Biznesplan z Przyszłością swoje imię i nazwisko”.

Co musisz wysłać?

1.Biznesplan przygotowany w oparciu o udostępniony załącznik.

2.Identyfikację wizualną firmy w postaci logo oraz jednej z wybranych form reklamy w postaci: ulotki, baneru, reklamy w mediach społecznościowych, reklamy video lub innych z uasadnieniem.

3.Skan podpisanego oświadczenia autora pracy lub w przypadku osób niepełnoletnich rodziców lub opiekunów prawnych.

9.11.2023 r. – Kapituła konkursowa wybierze 10 najlepszych biznesplanów. Ich autorzy zostaną poinformowani o przejściu do drugiego etapu konkursu.

14.11.2023 r. – Uczestnicy drugiego etapu konkursu przedstawią Kapitule swoje pomysły biznesowe w formie prezentacji. Spośród nich wyłoniona zostanie 3 zwycięzców.

Na autorów najlepszych biznesplanów czekają m.in. laptop, bony podarunkowe wartości 3000 zł i 2000 zł, słuchawki bezprzewodowe i mnóstwo innych atrakcyjnych nagród!

Wszystkie informacje o konkursie, w tym regulamin oraz niezbędne załączniki znajdziecie na stronie owp.koscian.net w zakładce KONKURS oraz pod nr tel. 65 512 77 83 i 797 508 207.

 Zmiany dokonane zgodnie z Regulaminem Konkursu par. 7 pkt 1.

 

reklama
PUP
SFPK
WARP
Agencja Rozwoju Regionalnego
OCWP
KIDP
Polska Fundacja Przedsiębiorczości
Fundusz rozwoju i promocji
US
Centrum PISOP