Jak założyć i prowadzić własną firmę - bezpłatne szkolenie

Szanowni Państwo

Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej zapraszamy na bezpłatne szkolenie pod hasłem

„Przedsiębiorcą być”,

które odbędzie się

6 lutego 2018 r. w godz. 10.00-13.00

w siedzibie Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie, ul. Dworcowa 1 (budynek dworca PKP, I piętro).

W programie:

  Wszystko o rozpoczęciu działalności: Czym jest własna firma? Jakie są korzyści z jej prowadzenia. Jak ją założyć krok po kroku. Dostępne formy prawne i podatkowe działalności gospodarczej, problemy początkujących przedsiębiorców i sposoby ich rozwiązania.

  Finanse w firmie: wybór najkorzystniejszego źródła finansowania, podstawowe zasady księgowości, optymalizacja kosztów, środki trwałe w firmie – jak wpływają na podatki.

  Źródła finansowania firm: formy finansowania dla początkujących firm, wyszukiwanie i pozyskiwanie dotacji unijnych, pożyczki i kredyty dla firm.

  Sukces czy porażka firmy – praktyczne odpowiedzi: Biznes Plan własnej firmy, najczęstsze problemy polskich przedsiębiorców, co decyduje o sukcesie firmy, jak wybrać odpowiednie biuro rachunkowe.

Na zakończenie odbędą się konsultacje indywidualne z Trenerami Biznesu oraz uzupełnienie wniosków rejestracji firmy w CEiDG.

Osoby zainteresowane spotkaniem prosimy o zgłoszenie udziału telefonicznie pod nr 65 512 77 83 lub przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego pod adresem: biuro@owp.koscian.net do 30 stycznia 2018 r.


Lidia Lewandowska
specjalista ds. programów pomocowych

reklama