Bezpłatne indywidualne konsultacje z doradcą podatkowym - 26.11.2018

W ramach akcji PONIEDZIAŁKI Z EKSPERTEM w godz. 14.00-16.00 zapraszamy osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej na bezpłatne konsultacje z doradcą podatkowym.

Szanowni Państwo!

W ramach projektu „Poniedziałki z ekspertem” zapraszamy osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej na bezpłatne konsultacje z doradcą podatkowym

26 listopada 2018 r. w godz. 14.00-16.00

do Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie, ul. Dworcowa 1 (budynek dworca PKP, I piętro).

Zaangażowani w akcję doradcy będą udzielać bezpłatnych porad dotyczących w szczególności optymalizacji podatkowej oraz procedur przy zakładaniu biznesu. Celem akcji jest upowszechnienie wiedzy o podatkach wśród przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw.

Spotkanie organizowane jest w ramach akcji „START BIZNES” - Akcja wspierania przedsiębiorców rozpoczynających działalność gospodarczą, organizowana przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych.

Porad będzie udzielała Pani Izabela Kaczmarek doradca podatkowy z Kancelarii Księgowych i Doradców Podatkowych ABACUS Sp. z o.o. w Kościanie.

Tych z Państwa, którzy są zainteresowani poradą, prosimy o wcześniejsze potwierdzenie (w celach organizacyjnych) drogą mailową biuro@owp.koscian.net lub telefoniczną pod numerem 65 512 77 83 lub 797 508 207.

Zapraszamy do skorzystania z porad!

Sylwia Waszak
pracownik Ośrodka Wspierania
Przedsiębiorczości w Kościanie

reklama