Bezpłatne dyżury ekspertów w lutym

Spotkanie ze specjalistą ds. Funduszy Europejskich, ekspertem Google, prawnikiem, trenerem biznesu oraz doradcą podatkowym

Zapraszamy w poniedziałki na bezpłatne indywidualne konsultacje w ramach akcji "Poniedziałki z ekspertem"

do Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie, ul. Dworcowa 1 (budynek dworca PKP, I piętro).

 

03.02.2020 Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w godz. 10.00-13.00

Podczas spotkania ze specjalistą ds. Funduszy Europejskich będzie można uzyskać informacje na temat m.in.:

  • rodzajów wsparcia oferowanych przez Fundusze Europejskie,
  • zasad ubiegania się o wsparcie,
  • aktualnych konkursów dla osób fizycznych, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych, samorządów, szkół i innych grup.

10.02.2020 GOOGLE INTERNETOWE REWOLUCJE W EKSPORCIE w godz. 10.00-14.00

Podczas konsultacji z doradcą Google Internetowych Rewolucji w eksporcie przejdziemy przez listę kroków, które pomogą w podjęciu decyzji eksportowych. Wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytanie - gdzie i od czego zacząć? Pomożemy również w przygotowaniu planu wejścia firmy na nowe rynki.

Przyjdź i zobacz również, jak Internet pomoże Ci dotrzeć do nowych klientów i komunikować się z obecnymi. Dowiesz się jak dotrzeć do potencjalnych klientów za granicą i jak zaprezentować swoją ofertę na wizytówce firmy w Google. Google Internetowe Rewolucje w eksporcie to bezpłatny projekt, skierowany do małych i średnich firm. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego wsparcia i doświadczenia naszego doradcy Karoliny Maj. Doradca przeanalizuje potrzeby Twojej firmy i przygotuje dla niego plan działania, który pomoże rozwinąć firmę w sieci. Nie pozwól by internetowa rewolucja ominęła Twoją firmę!

10.02.2020 Spotkanie z prawnikiem w godz. 14.00-16.00

Podczas spotkań konsultant z Adwokackiej Spółki Partnerskiej Malczewski Stoczczak Matyaszczyk, będzie udzielać bezpłatnych porad prawnych przedsiębiorcom oraz osobom, które zamierzają założyć działalność gospodarczą.

24.02.2020 MÓJ POMYSŁ - MOJA FIRMA, CZYLI JAK TO ZROBIĆ KROK PO KROKU w godz. 12.00-14.00

Zapraszamy szczególnie osoby mające pomysł na biznes lub startup. Pomożemy przeanalizować pomysły pod kątem biznesplanu, prezentacji dla inwestora, doboru formy promocji/reklamy itd.

Podczas konsultacji będzie można pozyskać informacje dotyczące:

  • najważniejszych aspektów zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej,
  • tworzenia biznesplanu w celu uzyskania dotacji, pożyczki lub użytku wewnętrznego,
  • finansowania pierwszego biznesu,
  • tworzenia i finansowania biznesów typu Startup,
  • działalności nierejestrowanej.

24.02.2020 DYŻUR DORADCY PODATKOWEGO w godz. 14.00-16.00

Zaangażowani w akcję doradcy będą udzielać bezpłatnych porad dotyczących w szczególności optymalizacji podatkowej oraz procedur przy zakładaniu biznesu. Celem akcji jest upowszechnienie wiedzy o podatkach wśród przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw.

Spotkanie organizowane jest w ramach akcji „START BIZNES” - Akcja wspierania przedsiębiorców rozpoczynających działalność gospodarczą, organizowana przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych.

Osoby zainteresowane prosimy o wcześniejsze zgłoszenie pod nr. tel. 65 512 77 83/797 508 207 lub pod adresem mailowym biuro@owp.koscian.net

Konsultacje są bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona! 

Zapraszamy do skorzystania z porad.

Ośrodek Wspierania 
Przedsiębiorczości w Kościanie

reklama