Webwriting - jak pisać do internetu, aby klienci chcieli czytać i kupować? - szkolenie 21.07.2022

 

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie oraz Google i Polski Fundusz Rozwoju i OChK
zapraszają na bezpłatne szkolenie online w ramach programu Firmy Jutra

Webwriting - jak pisać do internetu,aby klienci chcieli czytać i kupować?

21 lipca 2022 roku, godz. 14.00-15.00
prowadzone za pomocą Google Meet.

W trakcie szkolenia dowiesz się w jaki sposób tworzyć wartościowe merytorycznie i równocześnie przyjazne dla internautów treści, dzięki którym Twoja oferta dotrze do znacznie większej ilości potencjalnych klientów. Zwiększ skuteczność swoich tekstów dzięki wykorzystaniu narzędzi oraz praktycznych wskazówek. Dowiedz się krok po kroku jak stworzyć teksty, które będą interesujące dla czytelników i równocześnie zwiększą sprzedaż.

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie dla wszystkich posiadaczy strony internetowej, dzięki któremu dowiesz się, w jaki sposób komponować treści do internetu, aby poza wartością merytoryczną skuteczniej przyciągały klientów i zachęcały do zakupu twoich produktów lub usług.

Co zyskujesz?

W trakcie spotkania doradca Google z programu Firmy Jutra koncentruje się na praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomagają tworzyć unikalne, wartościowe i skuteczne teksty do internetu. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników, może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych.

Spotkanie poprowadzi Bartek Andrzejewski - Doradca Google w programie Firmy Jutra. Związany z branżą marketingu internetowego już odkąd był studentem. Już studiując archeologię przeprowadził badania z zakresu oczekiwań odbiorców wobec współczesnego muzealnictwa. Chcąc poszerzać wiedzę e-marketingową nabył dodatkową wiedzę z zakresu PR, podstaw psychologii czy zarządzania obiektami kultury. Od lat zajmuje się szkoleniem i konsultowaniem z arkan internetu różnych grup odbiorców (od najmłodszych, po seniorów). Największe doświadczenie posiada jednak we współpracy z małymi przedsiębiorcami, których uwielbia chronić przed zakusami nieuczciwych użytkowników sieci. Prywatnie wieloletni pasjonat wszelakich gier - elektronicznych, planszowych, larpowych. Pisał recenzje, projektuje gry typu larp.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Przed spotkaniem otrzymacie Państwo link, za pomocą którego będzie można połączyć się ze spotkaniem.

Ważne! Aby Państwa zgłoszenie zostało przyjęte, należy podpisać zgłoszenie wraz z klauzulą informacyjną. Podpisany dokument w formie skanu bądź zdjęcia należy odesłać na adres e-mail: biuro@owp.koscian.net.

Więcej informacji pod nr tel. 65 512 77 83 i 797 508 207.

Ośrodek Wspierania
Przedsiębiorczości w Kościanie

reklama
PUP
SFPK
WARP
Fundusz rozwoju i promocji
US
Centrum PISOP
Wielkopolski Instytut Jakości
Agencja Rozwoju Regionalnego
OCWP
KIDP