Webwriting – jak pisać do Internetu, aby klienci chcieli czytać i kupować - szkolenie 26.07.2023

Bezpłatne szkolenie online w ramach programu Firmy Jutra

 

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie oraz Google, Polski Fundusz Rozwoju i Operator Chmury Krajowej
zapraszają na bezpłatne szkolenie w ramach programu Firmy Jutra

Webwriting – jak pisać do Internetu, aby klienci chcieli czytać i kupować.

26 lipca 2023 roku, godz. 11:00-12:30
prowadzone za pomocą Google Meet.

W trakcie szkolenia dowiesz się w jaki sposób tworzyć wartościowe merytorycznie i równocześnie przyjazne dla internautów treści, dzięki którym Twoja oferta dotrze do znacznie większej ilości potencjalnych klientów. Zwiększ skuteczność swoich tekstów dzięki wykorzystaniu narzędzi oraz praktycznych wskazówek. Dowiedz się krok po kroku jak stworzyć teksty, które będą interesujące dla czytelników i równocześnie zwiększą sprzedaż.

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie dla wszystkich posiadaczy strony internetowej, dzięki któremu dowiesz się, w jaki sposób komponować treści do Internetu, aby poza wartością merytoryczną skuteczniej przyciągały klientów i zachęcały do zakupu Twoich produktów lub usług.

Co zyskujesz?

W trakcie spotkania doradca Google z programu Firmy Jutra koncentruje się na praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomagają tworzyć unikalne, wartościowe i skuteczne teksty do Internetu. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników, może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych.

Spotkanie poprowadzi Jakub Machała. Doradca Google w programie Firmy Jutra. Na co dzień zajmuje się marketingiem internetowym dla małych i średnich przedsiębiorstw. Od 2017 roku związany w programami Grow with Google: Internetowe Rewolucje obecnie doradca programu Firmy Jutra i mentor Umiejętności Jutra. Szkoli, doradza i buduje oraz realizuje strategie działań. Lubi trudne przypadki i proste rozwiązania. Humanista z analitycznym umysłem, który z tym samym zapałem czyta dobrą książkę, jak i ciekawy wykres.
   

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Link do wydarzenia zostanie przesłany na podany przez Państwa e-mail w formularzu zgłoszeniowym.

Ważne! Aby Państwa zgłoszenie zostało przyjęte, należy podpisać zgłoszenie wraz z klauzulą informacyjną. Podpisany dokument w formie skanu bądź zdjęcia należy odesłać na adres e-mail: biuro@owp.koscian.net.

Więcej informacji pod nr tel. 65 512 77 83 i 797 508 207.

Ośrodek Wspierania
Przedsiębiorczości w Kościanie

reklama
PUP
SFPK
WARP
Agencja Rozwoju Regionalnego
OCWP
KIDP
Polska Fundacja Przedsiębiorczości
Fundusz rozwoju i promocji
US
Centrum PISOP