Warsztaty "JAK BUDOWAĆ I ROZWIJAĆ PEWNOŚĆ SIEBIE W ŚWIECIE BIZNESU?" 27.11.2018

Pewność siebie to nieodłączna cecha lidera lub osoby kierującej zespołem. Brak pewności siebie i brak motywacji z pewnością nie ułatwią nam pracy. Przejmij kontrole na swoim życiem!

Szanowny Kliencie!!!

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co zmieniłoby się w Twoim życiu, gdybyś miał większą pewność siebie? Co takiego mógłbyś osiągnąć lub zrobić gdybyś bardziej wierzył we własne siły i kompetencje? Pomyśl  jakie jeszcze nowe decyzje i działania mógłbyś podjąć w swoim życiu zawodowym, biznesowym i osobistym!

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych dnia 27 listopada 2018r., w godz. 16:00-20:00 do siedziby Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie przy ul. Dworcowej 1 (budynek Dworca PKP, 1 piętro) na warsztaty pt.:

„Jak budować i rozwijać pewność siebie w świecie biznesu?

Ten warsztat pomoże Ci wydobyć siłę i moc, którą masz w sobie, aby zrealizować swoje cele i uzyskać to, czego chcesz od życia zawodowego i osobistego. Odkryjesz lepsze sposoby zarządzania własnymi myślami i emocjami, w taki sposób, aby dawały Ci motywację do dalszych działań. Ten warsztat wyposaży Cię w narzędzia i wskazówki, które pomogą Ci zbudować solidne podstawy trwałej pewności siebie.

Warsztaty organizowane są przy współpracy z firmą DANKA (www.danka.pl, www.danka.edu.pl). Poprowadzi je doświadczony trener Danuta Brzezińska – coach/jobcoach/trener rozwoju osobistego.

Koszt szkolenia to 123,00 zł brutto/os.

Wcześniejsze zgłoszenie jest warunkiem koniecznym uczestniczenia w warsztatach.

Zgłoszenia należy przesłać najpóźniej do dnia 23 listopada 2018 roku do godz. 15:00 na załączonym formularzu zgłoszeniowym na adres e-mail: biuro@owp.koscian.net lub kontaktować się pod numerem telefonu 65 512 77 83 / 797 508 207.

Wpłatę należy dokonywać po otrzymaniu mailowego potwierdzenia o zakwalifikowaniu się do udziału w warsztatach, które zostanie do Państwa przesłane przez koordynatora warsztatów.

Czekamy na Twoje zgłoszenie! Już teraz zarezerwuj miejsce!

Sylwia Waszak
pracownik Ośrodka Wspierania
Przedsiębiorczości w Kościanie

reklama