Spotkanie z konsultantką ds. eksportu i promocji firmy

Już po raz drugi w naszym biurze dyżurowała Pani Karolina Maj, która prowadziła bezpłatne konsultacje eksportowe w ramach akcji „Poniedziałki z ekspertem”. Indywidualne spotkania cieszą się zainteresowaniem wśród lokalnych przedsiębiorców.

Wczoraj w OWP w Kościanie odbył się drugi dyżur Karoliny Maj - eksperta z projektu Google Internetowe Rewolucje. Konsultantka podczas indywidualnych spotkań z przedsiębiorcami doradzała im w kwestiach dotyczących eksportu oraz promocji firmy w Internecie.
Spotkania cieszą się dużym zainteresowaniem. Nic dziwnego, bo pozwalają ocenić potencjał firmy, pomagają w analizie rynków zagranicznych i przygotowaniu planów eksportowych, pokazują jak promować firmę i jak zdobywać nowych klientów. A co najważniejsze, udział w nich jest BEZPŁATNY!
Oferta skierowana jest zarówno do firm działających obecnie tylko na rynku krajowym, jak i do przedsiębiorstw, które już prowadzą wymianę zagraniczną, a które myślą o zdobywaniu nowych rynków lub poszerzaniu oferty eksportowej.

Kolejne spotkanie już za miesiąc, 14 października 2019 r. w godz. 10.00-14.00.
Osoby zainteresowane prosimy o wcześniejsze zgłoszenie pod nr.  65 512 77 83 / 797 508 207 lub pod adresem mailowym: biuro@owp.koscian.net.
Zapraszamy!

Ośrodek Wspierania 
Przedsiębiorczości w Kościanie

reklama