SYSTEM INFORMACJI ZAWODOWEJ

Szanowni Państwo,

W imieniu Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie chcielibyśmy poinformować o kolejnej inicjatywie. W ramach promowania kształcenia branżowego wśród młodzieży oraz dorosłych uruchomiliśmy platformę dotyczącą Systemu Informacji Zawodowej SIZ pod nazwą celujwzawody.pl.

System Informacji Zawodowej (SIZ) to platforma umożliwiająca wymianę informacji pomiędzy uczniami, szkołami branżowymi i pracodawcami z obszaru Województwa Wielkopolskiego.

Uczniowie zainteresowani edukacją w szkole branżowej lub technikum oraz odbyciem praktyk zawodowych mają możliwość pozyskania informacji o szkołach i pracodawcach. Szkoły branżowe dzięki SIZ mają możliwość przedstawienia swojej oferty uczniom oraz pracodawcom. Firmom poszukującym przyszłych fachowców platforma SIZ ułatwia nawiązanie kontaktu zarówno ze szkołą, jak i z uczniami.

Zachęcamy Państwa do uzupełnienia formularza i odesłanie podpisanego skanu na adres email kontakt@cwrkdiz.leszno.pl w terminie do 28 lutego 2020 r. w celu rejestracji na platformie SIZ. Rejestracja oraz obecność w Systemie Informacji Zawodowej jest całkowicie bezpłatna.

W załączeniu znajduje się formularz rejestracyjny SIZ.

W razie pytań  kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30
Ewelina Pawlak tel. 65 51 30 367 lub mailowy: e.pawlak@cwrkdiz.leszno.pl.

reklama