Praktycznie uczymy Płatnika!

Drodzy Przedsiębiorcy!

Z myślą o rozwoju kwalifikacji pracowników małych i średnich przedsiębiorstw z branży budowlanej zlokalizowanych na terenie Wielkopolski Europejska Grupa Doradcza www.eurogrupa.pl zaprasza do udziału w dofinansowanym w 100% szkoleniu:

Kadry i płace z obsługą Programu Płatnik.

Uczestnicy pod okiem trenera-praktyka zapoznają się z zasadami prowadzenia i uzupełniania dokumentacji pracowniczej, różnego typu umowami cywilno-prawnymi, rozliczaniem czasu pracy pracowników, wyliczaniem różnego typu urlopów, wyliczaniem wynagrodzeń i zasiłków, zasadami rozliczania pracowników i osób prowadzących działalność gospodarczą z ZUS, rozliczanie pracowników z Urzędem Skarbowym.

Co ważne organizatorzy zaplanowali ćwiczenia praktyczne w programie kadrowo - płacowym Płatnik, w tym podpis elektroniczny obliczanie wynagrodzeń i urlopów, komunikacja między aplikacjami wypełnianie deklaracji do ZUS czy Urzędu Skarbowego. Na koniec odbędzie się test sprawdzający wiedzę.

Uczestnicy mają zagwarantowane: bezpłatny udział, małą 8 - osobową grupę, dzięki czemu będzie możliwość indywidualnych konsultacji z trenerem, profesjonalne materiały szkoleniowe, certyfikat Europejskiej Grupy Doradczej potwierdzający zdobyte umiejętności.

Rekrutacja już trwa, najbliższe zajęcia szkoleniowe rozpoczną się 17 maja w Kaliszu. Szkolenie zorganizujemy również w Kościanie lub w Lesznie przy zebraniu 8-osobowej grupy.

Zapraszamy do rezerwacji miejsc u doradców telefonicznie 62 767 89 09 w.43, 66 lub e-mailem: pawel@eurogrupa.pl, dawid@eurogrupa.pl

 

Zapraszamy!

 

Pracownicy
Ośrodka Wspierania
Przedsiębiorczości w Kościanie

reklama