PROJEKT PRO-ZAWÓD

PROGRAM ZWIĘKSZANIA AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ OSÓB POWYŻEJ 29 LAT POZOSTAJĄCYCH BEZ PRACY I DEFAWORYZOWANYCH NA WIELKOPOLSKIM RYNKU PRACY

KANDYDACIE!

Nie wiesz co chcesz robić w życiu lub chcesz się przekwalifikować? Pozwól sobie pomóc - wspólnie odkryjemy twój wymarzony zawód i pomożemy ci zrealizować wszystkie związane z nim plany.

 

Projekt  przeznaczony dla osób niepracujących zamieszkujących Wielkopolskę, które w momencie przystąpienia do projektu ukończyły 30 rok życia, w tym również do osób w wieku powyżej 50 roku, osób długotrwale bezrobotnych, o niskich kwalifikacjach lub osób z niepełnosprawnością.

W ramach projektu Uczestnicy mogą wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu: kadry i płace, grafika komputerowa, opiekun osób starszych, magazynier z obsługą wózka widłowego, a także korzystać ze wsparcia doradcy zawodowego i pośrednika pracy w zdobyciu stałego zatrudnienia.

PRO-ZAWÓD to wyjątkowy projekt, który działa dwutorowo. Jest on przeznaczony zarówno dla osób, które dopiero budują swoją ścieżkę kariery, dla tych wszystkich, którzy chcą się przekwalifikować, jak i dla pracodawców, którzy tworzą i rozwijają swój zespół, bogaty w wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników.


Napisz do nas i weź udział w rekrutacji do projektu!

Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie
ul. Dworcowa 1, 64-000 Kościan
tel. 65 512 77 83 / 797 508 207, e-mail: biuro@owp.koscian.net.


SENSE consulting sp. z o.o.
ul. Św. Michała 43, 61-119 Poznań
tel. 61 843 26 11, e-mail: biuro@senseconsulting.pl.

Na wszystkie pytania odpowie Pani Anna Kryjom.
Zadzwoń pod 534 098 072, lub napisz na a.kryjom@senseconsulting.pl.


Więcej informacji na stronie: http://senserozwoj.pl/projekty-efs/nasze-projekty/pro-zawod-wielkopolska/.

reklama