Mikroprzedsiębiorca, a PPK - 13.01.2022

Dedykowane szkolenia powdrożeniowe z zakresu Pracowniczych Planów Kapitałowych - Polski Fundusz Rozwoju

Szanowni Klienci

to już ostatnie BEZPŁATNE powdrożeniowe szkolenie z zakresu Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK) organizowanych przez Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie przy współpracy z Polskim Funduszem Rozwoju Portal PPK.


        
 

Zapraszamy na webinaria osoby wdrażające oraz obsługujące program PPK w zakładzie pracy: właścicieli firm, działy kadrowo-płacowe, finanse itp.
W przypadku zainteresowania zorganizujemy także szkolenia dla pracowników - czym jest PPK i jakie dają korzyści pracownikowi itp.

Mikroprzedsiębiorca, a PPK

13 stycznia 2022 r., godz. 13:00

Tematyka została przygotowana w oparciu o najczęściej pojawiające się pytania od pracodawców. W trakcie trwania webinarium będzie możliwość zadawania pytań do poruszanych zagadnień, na które uczestnicy otrzymają wyczerpujące odpowiedzi.

 Prowadzący spotkanie: Mateusz Kozłowski - Ekspert Regionalny PPK, Trener, Polski Fundusz Rozwoju.

Godzinne szkolenia prowadzone będą na platformie MS Teams, do każdego spotkania otrzymacie Państwo osobny link, za pomocą którego będzie można połączyć się ze spotkaniem. Aby go otrzymać należy przesłać odpowiedni formularz zgłoszeniowy pod adresem biuro@owp.koscian.net.

Więcej informacji pod nr tel. 65 512 77 83 i 797 508 207. 

Ośrodek Wspierania
Przedsiębiorczości w Kościanie

reklama
PUP
SFPK
WARP
Fundusz rozwoju i promocji
US
Centrum PISOP
Wielkopolski Instytut Jakości
Agencja Rozwoju Regionalnego
OCWP
KIDP