Kreatywne metody zdobywania odbiorców na portalach społecznościowych - warsztaty

Chcesz dowiedzieć się jak skutecznie wykorzystywać social media w biznesie? Jak zwiększać sprzedaż, pozyskiwać kolejne rynki zbytu, docierać do nowych klientów? Pokażemy Ci jak efektywnie korzystać z Facebooka, Instagrama, Tweetera, YouTube, przećwiczymy mechanizmy skutecznego oddziaływania na odbiorców. Zapisz się na nasze warsztaty!

 

Szanowni Państwo,

wszystkich, którzy chcą skutecznie wykorzystywać social media do kreowania własnego biznesu zapraszamy na warsztaty pod hasłem:

KREATYWNE METODY ZDOBYWANIA ODBIORCÓW
NA PORTALACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

25 października 2018 r.

w godz. 10.00-14.30 lub 15.00-19.30

do Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie
ul. Dworcowa 1 (budynek dworca PKP, I piętro) 

Pokażemy jak wykorzystać portale społecznościowe do reklamowania i sprzedaży swoich produktów. Uczestnicy zapoznają się z zasadami efektywnego wykorzystania Facebooka, Instagrama, Tweetera, YouTube, przećwiczą mechanizmy skutecznego oddziaływania na odbiorców. Najważniejszym elementem warsztatów będzie przekazanie umiejętności skutecznego pozyskiwania klientów.

Portale społecznościowe to obecnie najskuteczniejszy sposób docierania do osób zainteresowanych sprzedażą towarów, usług lub idei. Niestety bardzo nieliczna grupa osób/firm/instytucji potrafi wykorzystać potencjał social mediów do rozwijania biznesu. Jak wskazuje praktyka, aby skutecznie reklamować się za pośrednictwem w/w mediów, nie jest potrzebny wkład finansowy.

Przedsiębiorcy mogą prezentować swoją ofertę dzięki mediom społecznościowym, warto jednak wiedzieć jak robić to sprawnie i skutecznie, by nie trwonić energii i cennego czasu.

Uczestnicy warsztatów zapoznają się z zasadami skutecznego poruszania się po portalach społecznościowych (Facebook, Instagram, Tweeter, YouTube), przećwiczą mechanizmy skutecznego oddziaływania na odbiorców. Najważniejszym elementem warsztatów będzie jednak przekazanie umiejętności skutecznego pozyskiwania klientów.

W programie:

1. Twoja firma w social mediach. Facebook, Youtube, Instagram, Tweeter, blog - które z narzędzi opowie o nas najwięcej.

2. Od koncepcji do działania - jak zaplanować akcję promocyjną w social mediach.

3. Obsługa klienta w social mediach - co zrobić aby była skuteczna.

4. Ćwiczenia praktyczne, swobodna dyskusja, wyjaśnianie wątpliwości, dodatkowe indywidualne porady.


Koszt szkolenia: 120,00 zł brutto od 1 osoby
(druga osoba z tej samej firmy 50% ceny).

UWAGA!  Na szkolenie należy przynieść własny laptop!


Zgłoszenia przyjmujemy do 24 października 2018 roku na załączonym formularzu zgłoszeniowym, który należy przesłać pod adresem e-mail: biuro@owp.koscian.net. Liczy się kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona.

Wpłaty należy dokonywać po otrzymaniu mailowego potwierdzenia o zakwalifikowaniu się do udziału w szkoleniu, które zostanie do Państwa przesłane przez koordynatora szkolenia.

Więcej informacji pod nr telefonów 65 512 77 83 oraz 797 508 207.


Nota o prowadzącym: Andrzej Przewoźny - dziennikarz, fotografik, grafik komputerowy, specjalista ds. mediów społecznościowych. Absolwent Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze oraz Instytutu Filozofii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalista ds. komunikacji społecznej, autor wielu kampanii reklamowych w social mediach. Uczestnik szkoleń z zakresu projektowania gazet oraz fotoedycji organizowanych przez Izbę Wydawców Prasy. Autor albumów fotograficznych poświęconych Lesznu oraz kilkudziesięciu publikacji folderowych poświęconych regionowi leszczyńskiemu. Redaktor techniczny wielu wydawnictw ogólnopolskich. Operator DTP.  Na swym koncie ma 8 wystaw fotograficznych. Prowadzi warsztaty kreatywnej fotografii. 


Lidia Lewandowska
dyrektor Ośrodka Wspierania
Przedsiębiorczości w Kościanie

 

reklama