Dotacje na kapitał obrotowy dla przedsiębiorstw - materiały informacyjne

Granty dla wielkopolskich przedsiębiorców! Wsparcie dla mikro i małych przedsiębiorstw w zakresie finansowania kapitału obrotowego na utrzymanie płynności finansowej – w związku z sytuacją gospodarczą wywołaną pandemią koronawirusa – będzie udzielane przez Wielkopolską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości sp. z o.o.

Szanowni Przedsiębiorcy!

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Poznaniu w dzisiejszym webinarium o tematyce dotacje na kapitał obrotowy dla przedsiębiorstw, udostępnił prezentację, którą zamieszczamy w załączniku. Część spotkania poświęcono źródłom pozyskiwania informacji o Funduszach Europejskich i ofercie Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Wsparcie mikro i małych przedsiębiorstw w zakresie finansowania kapitału obrotowego na utrzymanie płynności finansowej, w związku z sytuacją gospodarczą wywołaną pandemią wirusa SARS-CoV-2, będzie udzielane przez Grantodawcę – Wielkopolską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości sp. z o.o.

Zgodnie z obowiązującymi procedurami Grantodawca, czyli WARP sp. z o.o., został wezwany przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego do złożenia dokumentacji, w celu przeprowadzenia naboru dla przedsiębiorców w maksymalnym terminie do 15 lipca 2020 r. w Urzędzie Marszałkowskim. Na tej podstawie, dokumentacja konkursowa dla przedsiębiorców będzie udostępniona w połowie lipca, a nabór wniosków przez WARP sp. z o.o., zostanie uruchomiony pod koniec lipca br. Wsparcie w postaci grantów udzielanie jest w celu utrzymania płynności finansowej mikro i małych przedsiębiorstw z Wielkopolski.

Podczas webinarium o grantach na kapitał obrotowy przedsiębiorcy zadali wiele pytań. Najważniejsze z nich opublikowane są wraz z odpowiedziami - TUTAJ

Przypominamy o platformie pomocowej wsparcie.wielkopolskie.pl. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami.

Ośrodek Wspierania
Przedsiębiorczości w Kościanie

reklama