Dofinansowanie na usługi rozwojowe dla firm – zapraszamy na spotkanie 07.01.2019

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące możliwości pozyskania środków na dokształcenie lub podniesienie kwalifikacji zawodowych właścicieli firm oraz ich pracowników.

Szanowny Przedsiębiorco

Chcesz dowiedzieć się jak pozyskać środki na dokształcenie lub podniesienie kwalifikacji zawodowych

dla siebie lub swoich pracowników?

To spotkanie jest dla Ciebie!

Celem strategicznym każdej firmy jest wyznaczenie i osiąganie celów biznesowych. Rezultat, zysk, korzyść, którą uzyskuje wpływa na jej wartość, markę oraz pozycję rynkową. Firma staje się rozpoznawalna, zwiększa swoje możliwości a to przekłada się na wynik finansowy, czyli zysk. Taki obraz jest jak najbardziej możliwy i realny do osiągnięcia, ale tylko wtedy, gdy systematycznie inwestujemy w rozwój swojej firmy.

Postaw na rozwój swojej firmy i skorzystaj ze wsparcia!

Pomożemy Ci w pozyskaniu środków na dofinansowanie usług rozwojowych. Następnie zorganizujemy potrzebne szkolenie, warsztat czy kurs, by Twoja firma stała się bardziej konkurencyjna na rynku.

Przyjdź na bezpłatne spotkanie z ekspertem z Instytutu Masz w sobie Moc, który opowie o zasadach ubiegania się o dofinansowanie i pomoże złożyć wniosek. Wspólnie będziecie mogli zastanowić się nad planem rozwoju dla Twojej firmy. Więcej informacji pod nr 65 512 77 83 oraz 797 508 207.

Jesteśmy dla Ciebie!

Zapraszamy

7 stycznia 2019 r. w godz. 16:00-18:00

do Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie

ul. Dworcowa 1 (budynek dworca PKP, I piętro)

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o przesłanie załączonego formularza pod adresem: biuro@owp.koscian.net. Na zgłoszenia czekamy do 7 stycznia do godz. 15.00.

 

Lidia Lewandowska
dyrektor
Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie

reklama