CAŁKOWICIE DARMOWE KURSY!!!

Zapraszamy na kursy edukacyjne WNE UW. Zwłaszcza szkolenie dotyczące 4 obszarów kompetencji, związanych z umiejętnościami zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej w oparciu o dobrze zidentyfikowany, innowacyjny model biznesowy.

Szanowni Państwo!

Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego pragnie zaprosić Państwa na kursy dedykowane osobom pełnoletnim o dowolnym statusie na rynku pracy. Z oferty skorzystać mogą zarówno osoby poszukujące pracy, jak i planujące przebranżowienie, rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, bądź poszukujące dodatkowych możliwości rozwoju (w zakresie nauk okołoekonomicznych, przedsiębiorczości, marketingu, zarządzania, języka angielskiego i in.).

Oferta obejmuje:

Wszystkie oferowane kursy są całkowicie DARMOWE! Zajęcia realizowane są przez kadrę Uniwersytetu Warszawskiego i zwieńczone zostają uzyskaniem imiennych certyfikatów. Aby wziąć w nich udział, nie trzeba nawet wychodzić z domu - wystarczy dostęp do komputera i Internetu oraz odrobinę wolnego czasu i dobrych chęci.

Wszelkie pytania prosimy kierować na szkolenia@wne.uw.edu.pl

UWAGA: Nowe edycje kursów startują już po wakacjach! Nie czekaj i zarezerwuj miejsce już dzisiaj!

Zapraszamy!

Źródło: Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytet Warszawski

reklama
PUP
SFPK
WARP
RiPH
Fundusz rozwoju i promocji
US
Centrum PISOP
Sąd Arbitrażowy
Wielkopolski Instytut Jakości
Agencja Rozwoju Regionalnego
OCWP
KIDP