Asertywne zachowania względem trudnego klienta - warsztaty 25.09.2018

Szanowni Państwo!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na warsztaty:

Asertywne zachowania względem trudnego klienta

25 września 2018 roku w godzinach od 16:00 do 20:00

do siedziby Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie, ul. Dworcowa 1 (budynek Dworca PKP, 1 piętro).

Celem szkolenia jest nabycie wiedzy i umiejętności z zakresu prowadzenia rozmów z klientami w sposób asertywny. Uczestnicy zapoznają się z narzędziami efektywnej komunikacji, w praktyce doświadczą różnic w odbiorze komunikatu typu „TY” i „JA”. Poznają zasady przekazywania informacji zwrotnej ułatwiającej porozumienie z klientami.

Szkolenie przewiduje praktyczne zastosowanie technik komunikacji asertywnej z uwzględnieniem elementów zmiękczających, indywidualnych obszarów nieasertywnych uczestnika, identyfikacji typu zachowania tzw. trudnego klienta i radzenia sobie w sytuacjach trudnych podczas obsługi klienta w urzędzie.

Warsztaty organizowane są przy współpracy z firmą DANKA (www.danka.pl, www.danka.edu.pl). Poprowadzi je doświadczony trener Danuta Brzezińska – coach/jobcoach/trener umiejętności miękkich.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na UAM w Poznaniu, dyplomowany Coach i Certyfikowany Doradca Zawodowy. Jest zwolenniczką powiedzenia, że: "Nie ma rzeczy niemożliwych". Specjalizuje się w Life Coachingu, który koncentruje się wokół obszarów życia prywatnego i osobistego, oraz small business. Jej pasje to rozwój duchowy i podróże. W swojej pracy wykorzystuje łatwość nawiązywania kontaktów, poczucie humoru i pozytywne nastawienie do otaczającego nas świata. W relacjach z klientem jest bezstronna, ma odwagę mówić prawdę i pytać o rzeczy trudne. Pracuje z ludźmi nad ich samodoskonaleniem, ich problemami i umiejętnościami.

Koszt warsztatu: 123,00 zł brutto/os. (kwota obejmuje spotkanie 4 godziny, + herbata/kawa + ciasteczka + materiały do pracy).

Na zgłoszenia czekamy do 21 września 2018 roku do godz. 15:00. Załączony formularz zgłoszeniowym należy przesłać pod adresem e-mail: biuro@owp.koscian.net. Więcej informacji uzyskacie Państwo pod numerem telefonu 65 512 77 83 / 797 508 207.

Wpłaty należy dokonywać po otrzymaniu mailowego potwierdzenia o zakwalifikowaniu się do udziału w warsztatach, które zostanie do Państwa przesłane przez koordynatora warsztatów.

Sylwia Waszak
pracownik Ośrodka Wspierania
Przedsiębiorczości w Kościanie

reklama