stowarzyszenie wspierania przedsiębiorczości
w kościanie

newsletter

Chcesz być informowany o nowościach w naszym serwisie, szkoleniach, wykładach itp. podaj nam swój e-mail.

Wirtualny Kościański Inkubator Przedsiębiorczości

RODO ZMIANY W OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH OD 2018 r. – szkolenie 25.01.2018 r. w Kościanie

Już w maju 2018 roku wejdą w życie nowe przepisy o ochronie danych osobowych.  Wprowadzają one nowe, rewolucyjne zasady dotyczące ochrony danych osobowych. Ich zastosowanie będzie dotyczyć każdej osoby i podmiotu prowadzącego działalność gospodarczą. Warto zapoznać się z nowymi przepisami, bo są one obwarowane surowymi sankcjami finansowymi, a ich naruszenie może pociągnąć za sobą daleko idące skutki.

W związku z tym zapraszamy Państwa na szkolenie dotyczące tematyki ochrony danych osobowych w świetle nadchodzących zmian.
Pragniemy zaznajomić Państwa z problematyką ochrony danych i narzędziami, które w niedalekiej przyszłości znajdą zastosowanie. Chcemy też uczulić Państwa na istotę tego zagadnienia, aby uchronić przed poważnymi konsekwencjami przewidzianymi przez nowe regulacje prawne.

Szkolenie skoncentrowane wyłącznie na wprowadzanych zmianach poprowadzą:
Kacper Stoczczak i Wojciech Dominiak - adwokaci z Adwokackiej Spółki Partnerskiej Malczewski Stoczczak Matyaszczyk w Lesznie, którzy specjalizują się w sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Po szkoleniu będzie można skorzystać z konsultacji indywidualnych, które potrwają około 30 minut.

Na szkolenie zapraszamy w czwartek, 25.01.2018 r., od godz. 10.00 do 12.45 do siedziby Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie, ul. Dworcowa 1 (budynek dworca PKP, I piętro)

Koszt szkolenia: 100,00 zł +23% VAT od 1 osoby.

Zgłoszenia przyjmujemy do 22 stycznia 2018 roku do godz. 15:00 na załączonym formularzu zgłoszeniowym, który należy przesłać pod adresem e-mail: biuro@owp.koscian.net. Liczy się kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona.

Wpłaty należy dokonywać po otrzymaniu mailowego potwierdzenia o zakwalifikowaniu się do udziału w szkoleniu, które zostanie do Państwa przesłane przez koordynatora szkolenia.

Więcej informacji pod nr telefonu 65 512 77 83.


Lidia Lewandowska
specjalista ds. programów pomocowych

Pliki do pobrania

Nasz Ośrodek istnieje dzięki pomocy:

 • Powiat
  Kościański
 • Miasto
  Kościan
 • Gmina
  Kościan
 • Miasto i Gmina
  Czempiń
 • Miasto i Gmina
  Krzywiń
 • Miasto i Gmina
  Śmigiel
 • Powiatowy Cech
  Rzemiosła i Przedsiębiorczości
  w Kościanie
 • Stowarzyszenie
  Kupców Ziemi
  Kościańskiej
realizacja studiofabryka.pl