stowarzyszenie wspierania przedsiębiorczości
w kościanie

newsletter

Chcesz być informowany o nowościach w naszym serwisie, szkoleniach, wykładach itp. podaj nam swój e-mail.

Wirtualny Kościański Inkubator Przedsiębiorczości

Pozyskaj Fundusze Unijne na rozwój terenów wiejskich

Szanowni Państwo

Informujemy, że Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Gościnna Wielkopolska” z siedzibą w Pępowie ogłosiło nabory wniosków na działania obejmujące następujące tematy:

1. Uruchamianie działalności związanej z produkcją i/lub przetwarzaniem i/lub sprzedażą lokalnych produktów żywnościowych.

2. Zakładanie działalności gospodarczej związanej z produkcją i/lub przetwarzaniem i/lub sprzedażą lokalnych produktów żywnościowych.

3. Rozwijanie działalności związanej z produkcją i/lub przetwarzaniem i/lub sprzedażą lokalnych produktów żywnościowych.

4. Rozwijanie działalności gospodarczej związanej z wykorzystaniem lokalnych produktów żywnościowych.

5. Realizacja szkoleń w zakresie produkcji i/lub przetwarzania lokalnych produktów żywnościowych z wykorzystaniem innowacyjnych metod, technik lub narzędzi.

Nabór wniosków o przyznanie pomocy ogłaszany jest w ramach poddziałania ,,Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

O środki mogą się starać podmioty (osoby fizyczne i firmy) z dwunastu gmin zrzeszonych w ramach LSR LGD Gościnna Wielkopolska: Dolska, Gostynia, Jutrosina, Kobylina, Kościana, Krobi, Krzywinia, Miejskiej Górki, Pakosławia, Pępowa, Piasków, Rawicza z wyłączeniem mieszkańców miast Gostyń i Rawicz.

Termin składania wniosków: 18.09.2017 r.  – 13.10.2017 r.

Miejsce składania wniosków:
Biuro Stowarzyszenia ,,Lokalna Grupa Działania Gościnna Wielkopolska”,  ul. Powstańców Wielkopolskich 43; 63-830 Pępowo, od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00 – 14.00.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursów oraz niezbędnej dokumentacji można uzyskać w Biurze Stowarzyszenia ,,Lokalna Grupa Działania Gościnna Wielkopolska”,  ul. Powstańców Wielkopolskich 43; 63-830 Pępowo; tel. 65 573 6300; 607 879 665 w godzinach pracy Biura oraz na stronie http://www.goscinnawielkopolska.pl/ w zakładce „OGŁOSZENIA I WYNIKI NABORÓW WNIOSKÓW”.

Dyrektor
Ośrodka Wspierania
Przedsiębiorczości w Kościanie

Nasz Ośrodek istnieje dzięki pomocy:

 • Powiat
  Kościański
 • Miasto
  Kościan
 • Gmina
  Kościan
 • Miasto i Gmina
  Czempiń
 • Miasto i Gmina
  Krzywiń
 • Miasto i Gmina
  Śmigiel
 • Powiatowy Cech
  Rzemiosła i Przedsiębiorczości
  w Kościanie
 • Stowarzyszenie
  Kupców Ziemi
  Kościańskiej
realizacja studiofabryka.pl