stowarzyszenie wspierania przedsiębiorczości
w kościanie

newsletter

Chcesz być informowany o nowościach w naszym serwisie, szkoleniach, wykładach itp. podaj nam swój e-mail.

Wirtualny Kościański Inkubator Przedsiębiorczości

Obowiązki w zakresie JPK_VAT

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej pomocy w swoim urzędzie skarbowym. To ostatni moment na to, by zapoznać się z nowym obowiązkiem.

Szanowni Państwo!

Mając na wadze nowe obowiązki dotyczące składania od 1 stycznia 2018 roku Jednolitego Pliku Kontrolnego w zakresie podatku od towarów i usług (JPK_VAT) przez mikroprzedsiebiorców, informujemy:

przez dwie ostatnie soboty lutego eksperci ds. JPK_VAT będą dyżurować w urzędach skarbowych. To pomoc dla mikroprzedsiębiorców, którzy do 26 lutego muszą złożyć plik po raz pierwszy.

17 i 24 lutego 2018r. w godz. 9.00 – 13.00 we wszystkich urzędach skarbowych zorganizowany zostanie dyżur, podczas którego będzie możliwość założenia profilu zaufanego eGo oraz skorzystania z wsparcia ekspertów w zakresie JPK.

15 lutego 2018r. „Czwartek ostatniej szansy z JPK_VAT”, przyjdź na szkolenie do swojego urzędu skarbowego, jeżeli chciałbyś dowiedzieć się jak składać JPK_VAT za pomocą nowej aplikacji „e-mikrofirma”.

JPK został wprowadzony już w połowie 2016 roku, jednak na początku dotyczył tylko dużych podmiotów. W ubiegłym roku został rozszerzony również na średnie i małe firmy, a od 2018 roku dotyczy również mikroprzedsiębiorców.

Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej pomocy w swoim urzędzie skarbowym. To ostatni moment na to, by zapoznać się z nowym obowiązkiem.


Sylwia Waszak
Ośrodek Wspierania
Przedsiębiorczości w Kościanie

Nasz Ośrodek istnieje dzięki pomocy:

 • Powiat
  Kościański
 • Miasto
  Kościan
 • Gmina
  Kościan
 • Miasto i Gmina
  Czempiń
 • Miasto i Gmina
  Krzywiń
 • Miasto i Gmina
  Śmigiel
 • Powiatowy Cech
  Rzemiosła i Przedsiębiorczości
  w Kościanie
 • Stowarzyszenie
  Kupców Ziemi
  Kościańskiej
realizacja studiofabryka.pl