stowarzyszenie wspierania przedsiębiorczości
w kościanie

newsletter

Chcesz być informowany o nowościach w naszym serwisie, szkoleniach, wykładach itp. podaj nam swój e-mail.

Wirtualny Kościański Inkubator Przedsiębiorczości

Marz i działaj! Pierwszy krok - przyjdź na warsztaty! 30.01.2018

Drodzy Państwo!!!

Pragniemy poinformować, a tym samym zaprosić dnia 30 stycznia 2018 roku na pierwsze twórcze warsztaty w tym roku. To właśnie u nas spojrzysz na swoje życie z szerszej perspektywy, na chwilę zwolnisz, zastanowisz się nad tym, co jest dla Ciebie najważniejsze i zwizualizujesz to na mapie marzeń. Zabierzesz ze sobą drogowskaz pokazujący co ma dla Ciebie znaczenie w życiu, którą drogą chciałbyś pójść, jakie zapomniane pasje chciałbyś realizować, a może jeszcze coś więcej. Bez Twojego działania nic się nie wydarzy.

Marz i działaj! 

Pierwszy krok - przyjdź na warsztaty!
w godz. 16:00 - 20:00

Uczestnikiem może być każdy, kto chce zajrzeć do swojego świata marzeń, pragnień i celów. 

To idealny moment na początku roku na stworzenie czegoś takiego. Mapa powieszona w widocznym miejscu pobudza naszą wyobraźnię, ułatwia pamiętanie o tym co ważne, pomaga dokonywać właściwych wyborów i decydować o tym, na co przeznaczymy swój czas.


Miejsce spotkania: siedziba Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie przy ul. Dworcowej 1 (budynek Dworca PKP, 1 piętro).

Prowadząca: Pani Danuta Brzezińska - dyplomowany Coach i Certyfikowany Doradca Zawodowy.W swojej pracy wykorzystuje łatwość nawiązywania kontaktów, poczucie humoru i pozytywne nastawienie do otaczającego nas świata. W relacjach z klientem jest bezstronna, ma odwagę mówić prawdę i pytać o rzeczy trudne. Pracuje z ludźmi nad ich samodoskonaleniem, ich problemami i umiejętnościami.

Udział w warsztatach jest płatny. Koszt udziału to 123,00 zł brutto/os. Zapewniamy 4 godziny zajęć, materiały do pracy oraz poczęstunek.

Zgłoszenia należy przesłać najpóźniej do dnia 26 stycznia 2018 roku do godz. 15:00 na załączonym formularzu zgłoszeniowym na adres e-mail: biuro@owp.koscian.net lub kontaktować się pod numerem telefonu 65 512 77 83. Liczy się kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona.

Wpłaty należy dokonywać po otrzymaniu meilowego potwierdzenia o zakwalifikowaniu się do udziału w warsztatach, które zostanie do Państwa przesłane przez koordynatora warsztatów.

Zacznij marzyć! Zacznij żyć!

Czekamy na Twoje zgłoszenie! Fantastyczna atmosfera gwarantowana.

Sylwia Waszak
Ośrodek Wspierania
Przedsiębiorczości w Kościanie

Pliki do pobrania

Nasz Ośrodek istnieje dzięki pomocy:

 • Powiat
  Kościański
 • Miasto
  Kościan
 • Gmina
  Kościan
 • Miasto i Gmina
  Czempiń
 • Miasto i Gmina
  Krzywiń
 • Miasto i Gmina
  Śmigiel
 • Powiatowy Cech
  Rzemiosła i Przedsiębiorczości
  w Kościanie
 • Stowarzyszenie
  Kupców Ziemi
  Kościańskiej
realizacja studiofabryka.pl